Právě si prohlížíte Hellpoint přichází na novou generaci herních konzolí
Foto: playhellpoint.com // Hellpoint

Hellpoint přichází na novou generaci herních konzolí

Akčná RPG hra od nezávislého štúdia Crandle Games dostane 12.7.2022 vylepšenie pre nové generácie herných konzol PlayStation 5 a  Xbox Series X. Hráči sa môžu tešiť na 4k rozlíšenie so 60 snímkami za sekundu.

Hellpoint přichází na nové konzole

Hellpoint je akčná RPG hra, ktorá by sa hernou mechanikou dala prirovnať k známym hrám tohto žánru ako napríklad Dark Souls alebo Bloodborne. Temná atmosféra okolitého sveta a brutálny štýl boja nedovolia hráčom priestor na veľké chyby. Preto by hra mohla osloviť prevažne skúsenejších hráčov, ktorí hľadajú výzvu pri hraní hier.

Spoločne s aktualizáciou pre hlavnú hru prichádza aj s expanziou Blue Sun, ktoré so sebou prinesie prinajmenšom novú hernú lokáciu a dúfame aj v nových nepriateľov respektíve v nové zbrane.

Hra okrem iného taktiež ponúka coop možnosť hrania prostredníctvom klasického online pripojenia respektíve možnosti lokálneho hrania prostredníctvom split-screen funkcie. Split-screen už v súčasnosti nie je bohužiaľ veľmi populárna coop funkcia u developerov hier, preto berieme túto možnosť ako pozitívnu záležitosť hlavne pre hráčov, ktorí si chcú zahrať coop hru spolu v jednej miestnosti

Určite budeme sledovať, ako sa hre darí na novej generácií konzol a pravdepodobne aj prinesieme recenziu na nové rozšírenie Blue Sun.

Hrali ste túto hru na PC alebo staršej generácie konzol? Kúpite si hru na novú generáciu konzol? Tešíte sa na novú expanziu?

Napsat komentář