Právě si prohlížíte Hideo Kojima zvažoval projekt podobný seriálu The Boys
Foto: gamespot.com // AMAZON PRIME VIDEO

Hideo Kojima zvažoval projekt podobný seriálu The Boys

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Slavný herní vývojáři Hideo Kojima údajně zvažoval projekt ve stylu populárního seriálu The Boys. Co dalšího prohlásil japonský tvůrce?

Hideo Kojima a The Boys

Hideo Kojima prý zvažoval nápad na projekt, kde by jste se vcítily do života 2 detektivů bojujících v zákulisí se superhrdiny, z plánu sešlo , když viděl první díly seriálu The Boys (Banda) a řekl si, že jeho nápad , je až moc podobný seriálu. Na Twitteru líčil právě že nad nápadem polemizoval už před nějakou dobou, že hlavní roli měl hrát herec Madsem Mikkelsenem.

Bohužel se přesně neví, jestli myslel doopravdy hru neboť Kojima productions už expanduje jak do hudby tak do filmů. Seriál měl premiéru v roce 2019. Kojima také psal, že v téhle době, kdy je trh se superhrdiny přesycený, by musel projekt být drsný s pořádnou dávkou akce, černého humoru a opačného pohledu na svět.

Na příspěvek reagoval showrunner seriálu a velký fanoušek Kojimy Eric Kripke, který byl nápadem nadšen a rád by s ním spojil síly k vytvoření The Boys hry. Hideo však v tuhle chvíli dělá horor pro Microsoft s názvem Overdose a pokračování Death Stranding, ale budeme doufat, že by se na hře na motivy The Boys pracovat mohlo a možná i s legendárním japonským vývojářem.

Znáte seriál The Boys? Uvítali byste hru s podobnou tématikou? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář