Právě si prohlížíte High On Life se stává nejoblíbenější hrou na Game Passu. Kraluje také na Steamu
Foto: squanchgames.com // HIGH ON LIFE

High On Life se stává nejoblíbenější hrou na Game Passu. Kraluje také na Steamu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Bláznivá střílečka High On Life, na které se do značné míry podepsali autoři seriálu Rick a Morty, kraluje v současné době Xbox Game Passu i Steamu.

High On Life aktuálně nejpopulárnější hrou

Ulítlá střílečka z první osoby High On Life je venku teprve týden a autoři už nyní mohou bouchat šampaňské. Hra se stala na PC a Xbox Game Pass nejoblíbenějším titulem tohoto týdne. Ačkoliv si hra od recenzentů neodnesla příliš vysoké hodnocení, herní komunita si High On Life zamilovala.

Na platformě Metacritic si bláznivá střílečka odnáší uživatelské skóre 7.9 a na Steamu se hodnocení vyšplhalo až na úctyhodných 90 %. Nejnovější počin studia Squanch Games tak dokázal porazit i tituly jako Minecraft, Halo či Forza Horizon 5.

Komediální sci-fi střílečka High On Life je dostupná na PC a konzolích Xbox One a Series X/S. Hru si můžete zahrát také v rámci předplatné služby Xbox Game Pass.

Jaký je váš názor na hru? Předplácíte si PC Game Pass? Sledujete seriál Rick a Morty? Podělte se s námi do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář