Právě si prohlížíte Hlasování The Game Awards 2022 začalo
Foto: https://thegameawards.com/

Hlasování The Game Awards 2022 začalo

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Konec roku se blíží a je čas si vybrat tu nejlepší hru roku 2022. A to se uskuteční na každoroční akci The Game Awards 2022.

Hlasování na The Game Awards 2022 začalo

Jako každý rok, tak ani ten letošní se neobejde bez toho, abychom si vybrali tu nejlepší hru letošního roku. To se uskuteční na akci The Game Awards 2022, která nabídne velký souboj titánů herního průmyslu. O výsledcích hlasování se dozvíme již 8. prosince v Los Angeles. Na konci této akce budeme znát tu nejlepší hru roku 2022.

Kategorie

Letos budeme moci vybrat vítěze z celkem 31 samostatných kategoriích. Mezi nimi nejsou jen ocenění pro nejlepší hry daného žánru, ale také i akce a lidé okolo nich. Ať už to je nejlepší soundtrack ke hře, nejlepší akce, nejlepší herecký výkon a mnohé další. Za zajímavou kategorii považuji ocenění za nejlepší zfilmovanou adaptaci hry. V té se mezi sebou utkají tituly jako Arcane, Cyberpunk Edgerunners, The Cuphead Show, Sonic The Hedghog 2 a Uncharted.

Vás jistě nejvíce zajímá, která hra se dostala to té nejvyšší kategorie „Game Of The Year“. Nominovány jsou A Plague Tale Requiem, Elden Ring, God of War: Ragnarök, Horizon Forbidden West, Stray a Xenoblade Chronicles 3.

Celkem slušná nadílka, nemyslíte? Jakému hernímu titulu dáte svůj hlas? Tak nečekejte a běžte se vrhnout na oficiální stránky. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni. Na seznam nominovaných her se můžete podívat ve videu níže.

Napsat komentář