Právě si prohlížíte Hogwarts Legacy: Co vše víme a kdy vychází?
Zdroj: hogwartslegacy.com

Hogwarts Legacy: Co vše víme a kdy vychází?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Fanoušci Harryho Pottera zpozorněte. Co vše víme o nadcházejícím Hogwarts Legacy z prostředí čar a kouzel?

Hogwarts Legacy – datum vydání?

Kdy přesně Hogwarts Legacy vychází bohužel nevíme, ale očekává se září 2022. Podle různých vodítek máme dva datumy. Prvním je 6.9., právě tento den má totiž vyjít doprovodná kniha The Art and Making od Hogwarts Legacy, která je s hrou samozřejmě provázána. Kniha bude o vývoji hry, proto se spekuluje, že by to mohlo být i datum, kdy Hogwarts Legacy vyjde.

Dalším datem je 1.9., jakožto začátek nového školního roku ve škole čar a kouzel v Bradavicích. S přesným datem vydání musíme počkat na vyjádření Warner Bros.

A teď trochu přiblížení na co se vůbec můžou nejen fanoušci série Harryho Pottera těšit. Děj se sice odehrává v 19. století, což je předtím než na škole studoval Harry, Ron a Hermiona, ale prostředí bude zasazeno podle knižní předlohy a popisu Bradavic, jen se bude jednat o jinou časovou éru. Co se týká samotné délky hry, odhadovaný čas není zveřejněn. Podle prvních náznaků nad 30 hodin v kouzelnickém světě strávíme.

Avada…

Horwarts Legacy se odehrává ve světě čar a kouzel v Bradavicich  Postava, se kterou prožijete kouzelnické dobrodružství zjistí, že není jen student čar a kouzel, ale ze má mnohem silnější schopností, díky kterým vnímá a ovládá starodávnou magii. Navíc je držitelem klíče k tajemství, které může zničit celý kouzelnický svět.

S naším hlavním hrdinou budeme objevovat fantastická zvířata, naučíme se vyrábět lektvary a ovládat kouzla. Nehledě na to, že si postavu upravíte podle sebe, vybere si hůlku u Ollivandra a výběr příslušné koleje. Čeká na vás objevování nových prostředí, ale také míst, které jsou známá z knižní nebo filmové předlohy. Z dobře známých lokalit prozkoumáme celé Bradavice a zapovězeny les, kde čekají kentauři nebo hipogryfove.

Autoři chystají volnost při hraní a je pouze na vás jestli se rozhodnete kouzlit na straně dobra a zachránit svět čar a kouzel nebo se přidáte na temnou stranu magie.

Hra bude dostupná pro PC, PS4 & PS5, Xbox one a Xbox Series X/S

Těšíte se?

Napsat komentář