Právě si prohlížíte Hogwarts Legacy lze hrát před datem vydání
Foto: hogwartslegacy.com // Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy lze hrát před datem vydání

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Jedna z najviac očakávaných hier tohto roku príde na trh na konci tohto týždňa. Niektorí hráči si môžu ale zahrať hru už nyní.

Hogwarts Legacy v předběžném přístupu

Väčšina fanúšikov Hogwarts Legacy čaká na 10. 2. aby si zahrali hru. Niektorí zas čakajú na recenziu a kúpia si hru v neskôr v zľave. Nakoniec tu máme druh fanúšikov, ktorí nechcú čakať ani na deň vydania. Pre tých je tu dostupná o 10 EUR drahšia deluxe edícia. Okrem iného ponúka o 72 hodín skorší prístup k hre. Takže každý vlastník edície môže hrať hru už  7. 2. 2023. Výhoda skoršieho hrania platí pre platformy PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Hogwarts Legacy Deluxe edícia taktiež ponúka exkluzívny obsah pre PlayStation ako recept na lektvár Felix Felicis a vedľajšiu misiu s názvom Haunted Hogsmeade. Osobne dúfam, že hráči sa reálne aj dostanú k deluxe obsahu hlavne k skoršiemu hraniu hry. Niekedy sa môže vyskytnúť chyba, pri ktorej sa nedostanú k deluxe doplnkom včas a musia počkať na reálne vydanie hry.

Takých prípadov je ale veľmi málo a my veríme, že si všetci fanúšikovia hry užijú zážitok zo svojej očakávanej hry už nyní.

Kúpili ste si deluxe edíciu hry kvôli skoršiemu hraniu alebo kvôli iným bonusom? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář