Právě si prohlížíte Homelander přichází do Call of Duty
Foto: callofduty.com // The Boys Homelander

Homelander přichází do Call of Duty

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Tento týden se do hry Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone v rámci aktualizace Season 4 Reloaded dostanou postavy z oblíbeného seriálu Amazonu The Boys.

Seriál The Boys a Call of Duty

V komunitě Call of Duty se šíří vzrušení kvůli představení tří nových postav oblíbeného seriálu The Boys – Homelander, Starlight a Black Noir. Tyto postavy se objeví již zítra 12. července v rámci čtvrté sezóny. Zvláště humorná je upoutávka, ve které Black Noir dramaticky oznámí své přidání do hry. Tuto vtipnou ukázku najdete níže.

call of duty season 4 the boys homelander
Zdroj: callofduty.com

Každá z těchto nových postav bude mít svůj vlastní „Operator Bundle„, který se v průběhu července objeví postupně. Starlight bude první, 12. července, následovaný Homelanderem o čtyři dny později, 16. července. Black Noir pak uzavře trojici, když se objeví 20. července. Každý z těchto balíčků bude stát 2400 COD bodů a bude zahrnovat postavu spolu s řadou dalších atraktivních položek. Mezi tyto položky patří například přívěsky na zbraně, nálepky, emblémy, skiny a další. Navíc každá postava přinese do hry svůj jedinečný finální tah.

Dalším prvkem této aktualizace jsou například nové mapy inspirovaných populárním seriálem The Boys, spolu s další mapou pro 6v6 hry, polem Temp V, výzvami Diabolical Camo, režimem Battle Royale ve Vondelu a finálem The Raid. Více podrobností o této nadcházející aktualizaci je k dispozici v oficiálním příspěvku na stránkách Call of Duty, který si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE.

Co si o propojení mezi seriálem The Boys a Call of Duty myslíte vy? Máte rádi sérii Call of Duty? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář