Právě si prohlížíte Série Horizon se dočká kooperace
Foto: guerrilla-games.com // Horizon Forbidden West

Série Horizon se dočká kooperace

Sony sa už pred dávnou dobou vyjadrilo, že chce podporovať taktiež vývoj online a co-op zameraných hier. Značka Horizon bude pravdepodobne jedným z prvých PS exkluzívnych titulov, ktoré si zahráme aj v coop móde. 

Horizon v kooperaci a nový pohľad na PlayStation exkluzivity

Môžeme potvrdiť, že developeri z Guerrilla games pripravujú co-op verziu hry Horizon. Na základe popisu inzerátu na pracovné miesta, kde sa píše, že hľadajú skúseného dizajnéra na vytvorenie vybalancovaného zážitku nepriateľov na kooperačné hranie. Druhý inzerát hľadá skúseného dizajnéra, ktorý by dokázal priniesť kooperačný zážitok s kombináciou otvoreného sveta.

Hra bude podľa informácií štúdia obsahovať aj nové postavy a originálny vizuálny štýl hry. Hlavným cieľom je vytvoriť ideálny otvorený svet, v ktorom môžu hráči stráviť kooperačne niekoľko desiatok možno aj stoviek hodín. Sony a Guerrilla games pravdepodobne pripravujú futuristickú verziu hry Monster Hunter v ktorom miesto drakov a menších príšer budeme loviť stroje zo sveta Horizonu.

Samozrejme pre ľudí, ktorí preferujú sólo hranie štúdio potvrdilo, že budú pokračovať aj v originálnom zážitku pre jedného hráča v štýle Zero Dawn alebo Forbidden West.

Privítali by ste kooperačnú verziu série Horizon? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář