Právě si prohlížíte Horizon Forbidden West dostane Complete edition
Foto: guerrilla-games.com // Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West dostane Complete edition

Na základe činností ratingovej agentúry IMDA v Singapure môžeme v blízkej budúcnosti očakávať Horizon: Forbidden West Complete Edition.

Horizon Forbidden West Complete Edition len pre PlayStation 5?

Edícia by samozrejme obsahovala základnú hru a príbehovú expanziu Burning Shores, ktorá vyšla 19. 4. 2023. Dané DLC vyšlo len na najnovšiu generáciu Sony konzoly a to PlayStation 5. Na tomto základe predpokladáme, že edícia bude tiež dostupná čisto len pre PS5. Je tu stále otázka PC verzie. Prvý diel, ktorý tiež dostal Complete Edition, sa dočkal aj svojej PC verzie.

Môžeme teda očakávať, že Sony s oznámením Complete Edition oznámi aj PC port? Mohol by to byť unáhlene, ale na druhej strane so spoločnosť Sony uvedomila finančný benefit priniesť svoje hry aj na ďalšiu platformu.

Taká zaujímavosť ešte k ratingu hry. Základná hra ma rating od 16 rokov, ale Complete edícia by mohla dosahovať až 18 rating na základe scény v DLC. V nej sa naša hrdinka Aloy pobozkala s druhou ženskou postavou Seykou. Samozrejme nie každý hráč uvidí danú scénu pretože vznikne na základe rozhodnutí, ktoré urobí hre. Stále to ale pravdepodobne ovplyvní rating celej hry.

Samozrejme informácie ohľadom tejto edície budeme sledovať aj naďalej a budeme vás samozrejme informovať.

Hrali ste hru Horizon: Forbidden West? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář