Právě si prohlížíte Hororovka The Quarry nabídne 186 konců
Image: quarrygame.2k.com // IGN

Hororovka The Quarry nabídne 186 konců

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Nedávno oznámená hororovka The Quarry od mistrů svého řemesla Supermassive Games se podle herního ředitele Willa Bylese dočká 186 konců. Na co dalšího se může hráč těšit?

The Quarry a 186 různých konců

O nedávné oznámené hororovce The Quarry jsme vás již informovali. Nyní se o hře exkluzivně pro IGN rozpovídal herní ředitel Will Byles. V nejnovějším videu vysvětluje, že jejich nejnovější titul bude obsahovat 186 různých zakončení příběhu.

Scénář k této hře čítá na 1 000 stran. Will Byles ve videu hovoří o rozsahu herního vyprávění, obtížnosti některých částí a rozvíjení charakterových částí. Byles prozrazuje, že celkové natáčení není vůbec jednoduché.

V rozhovoru Byles vysvětluje, že rozvětvené vyprávění pro The Quarry je matematická noční můra. Dle jeho slov jsou herci zvyklý převážně na scénáře o 100 stránkách, ale scénář pro tento titul má na 1 000 stran.

„Vypracovali jsme 186 různých konců pro tyto postavy – nejen živé nebo mrtvé – variace  věcí, které se jim mohou dít.“

Dáváme tak na vědomí, že hra vychází již 10. června letošního roku pro platformy PS4/5, Xbox One, Seriex X/S a PC. Těšit se také můžeme na známé herce z filmů či seriálů.

Těšíte se na novou hru od mistrů hororu? Hráli jste předchozí tituly od Supermassive Games? 

Napsat komentář