Právě si prohlížíte Hra roku 2019 má důvod k oslavě
Foto: sekirothegame.com // Sekiro: Shadows Die Twice

Hra roku 2019 má důvod k oslavě

Najlepšia hra roku 2019 Sekiro: Shadows Die Twice má dôvod na oslavu. Podarilo sa predať 10 miliónov kópií hry na všetkých platformách.

A co Sekiro 2?

Sekiro si ešte v roku 2019 získalo fanúšikov hlavne vďaka unikátnemu súbojovému systému. Ten je oproti klasickému Dark Souls navrhnutý na priamy kontakt s nepriateľom. V Dark Souls väčšina hráčov využíva uhýbanie alebo rollovanie do strán. V Sekiro Vás za taký štýp pekne enemáci potrápia. Hra bola v tu dobu veľmi výnimočná, hlavne vďaka novému druhú súboja, čo jej prinieslo aj titul hry roku 2019.

V dnešných dňoch teda po štyroch rokoch od vydania sa môžu developeri tešiť z úspechu pradených 10 miliónov kusov. Na taký druh hry je to veľmi vysoké číslo pretože málo ľudí vyhľadáva náročnosť FromSoftware hier v porovnaní s napríklad vydavateľstvami, ako napríklad Ubisoft. Môžeme sa ale tešiť na pokračovanie? V súčasnosti je všetko možné pretože po vydaní Armored Core VI FromSoftware nemá oficiálne potvrdený projekt novej hry. Možno sa na The Game Awards v prosinci dočkáme oznámenia nového titulu.

Páčila sa Vám hra Sekiro: Shadows Die Twice? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář