Právě si prohlížíte Hráči Overwatch 2 si budou muset nové hrdiny odemknout
Foto: gamesindustry.biz // Overwatch 2

Hráči Overwatch 2 si budou muset nové hrdiny odemknout

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

S príchodom dlho očakávaného pokračovania online hry Overwatch vychádza na povrch hneď niekoľko pozitívnych aj negatívnych faktorov.

Hrdinov si budú noví hráči Overwatch musieť odomknúť

Zlou správou je fakt, že noví hráči si pri Overwatch 2ke nebudú môcť zahrať za všetky postavy hneď od začiatku. Nový hráč sa rozumie osoba, ktorá sa založila svoj Blizzard účet po vydaní Overwatch 2. Takže ak ste nováčik a chcete si zahrať za všetky pôvodné postavy budete musieť odohrať približne 100 zápasov.

Hráči nebudú mať prístup ani ku kompetentivnému hraniu hneď od začiatku. Budú musieť vyhrať aspoň 50 klasických zápasov v režime QuickPlay. Je to hlavne z dôvodu, aby sa hráči ubezpečili, že sú pripravení na vyššiu úroveň hrania, ktorú vyžaduje v ranked zápasoch, a aby neodradili skúsených hráčov Overwatch, ktorí majú vo svojom tíme nových hráčov.

Overwatch bude spustený 4.10 takže odporúčam si urobiť Blizzard účet ešte pred tým aby ste nemuseli odomykať postavy prostredníctvom hrania zápasov. Pôvodný díl v podstate zanikne a nahradí ho nová verzia. Príbehový mód by mal prísť niekedy v priebehu budúceho roku pretože na ňom pracuje iný tím developerov.

Na odomknutie budúcich nových postáv má Overwatch 2 nový systém bodovania. Ak hráči zaplatia, môžu okamžite získať novú postavu, inak budú musieť dokončiť podmienky v battle passe. Blizzard nedávno oznámil príchod novej postavy Kiriko do Overwatch 2. Vracajúci  hráči by mali získať Kiriko, Junker Queen a Sojourn.

Aký je Váš názor na toto pokračovanie? Dáte hre šancu? Myslíte si, že odomykanie postáv má zmysel?

Napsat komentář