Právě si prohlížíte Hráči začínají bojkotovat Overwatch
Foto: overwatch.blizzard.com // Overwatch 2

Hráči začínají bojkotovat Overwatch

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Po tom, čo bola hra Overwatch 2 označená za najviac nezmyselné pokračovanie v histórií herného priemyslu prišla pre značku ďalšia rana. Za ňu si ale môžu vývojári sami.

Overwatch 2 a bojkot od hráčů

Overwatch 2ka bola už od začiatku pokladaná, ako zbytočné pokračovanie. Hra je síce zadarmo, ale ostatné veci sú za peniaze respektíve za dlhý grind cez Battle Pass. Jednou z kľúčových súčasti pokračovania mala byť kampaň PVE. Tá dostala aj niekoľko trailerov ešte pred samotným spustením OW2, Po jej spustení sme ale nedostali žiadne nové informácie ohľadom pripravovaného PVE.

Teraz sa to ale zmenilo a z noviniek je veľa ľudí veľmi sklamaných. Celý PVE projekt je zrušený. Vec, ktorá mala byť v podstate hlavným motívom odlíšenia dvojky od jednotky je úplne zrušená. Samozrejme si vieme predstaviť sklamanie pre fanúšikov, ktorí sa na kampaň tešili.

Na tomto základe navrhuje už niekoľko skupín hráčov bojkotovanie hry. Nevieme, či sa bude jednať len o Overwatch alebo aj o ďalšie Blizzard hry. Chápem sklamanie hráčov kedže som jedným z nich, ale na druhej strane pochybujem, že by bojkot viedol k niečomu užitočnému. Uvidíme, ako sa bude Overwatch 2ka vyvíjať aj naďalej. Dúfajme, že časom si hráč bude môcť dovoliť kupovať skiny pre postavy bez míňania skutočných peňazí.

Je tu stále šanca, že dostaneme aspoň nové kampaňové misie k určitým eventom. Bude to aspoň taká mala kompenzácia pre hráčov. Myslíte si, že Blizzard už od začiatku vedeli, že PVE mód nedotiahnu dokonca?

Aký je Vás názor na súčasný stav hry Overwatch 2? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář