Právě si prohlížíte Infestation 88 představuje Mickey Mouse jako hororovou postavu
Foto: store.steampowered.com // Infestation 88

Infestation 88 představuje Mickey Mouse jako hororovou postavu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Známá postava Mickey Mouse se přesouvá do nečekaného žánru – hororových her. Novinka nazvaná Infestation 88, představená společností Nightmare Forge, slibuje unikátní kombinaci kooperativního přežití a hororu.

Infestation 88 se představuje

Svět videoher nás neustále překvapuje svou inovativností a odvahou přinášet nečekané koncepty. Jedním z nejnovějších oznámení tohoto roku je příchod nové hry s Mickey Mousem, ale tentokrát v netradičním zpracováním hororové hry. Za vývojem stojí studio Nightmare Forge, které prozradilo, že jejich nadcházející projekt Infestation 88 dorazí na trh někdy v roce 2024.

Infestation 88 je zásadně odlišná od klasických dobrodružství s Mickey Mousem. Hra je zamýšlena jako kooperativní survival horor pro 1-4 hráče, kde se ujmou role exterminátorů čelících neznámým nákazám. Důraz je kladen na spolupráci mezi hráči, s možností vytvářet soukromé i veřejné herní místnosti. Komunikace mezi hráči bude klíčová, a to jak prostřednictvím hlasového chatu na blízko, tak globálně, což podporuje efektivní spolupráci při odhalování zdroje nákazy.

Postavička Mickeyho Mouse nyní pozbyla právní ochrany. Na stránce hry na Steamu je uvedeno, že tato nezávislá hra nebyla autorizována nebo schválena původními autory těchto děl. Hra je prezentována jako originální tvorba, respektující právní rámec veřejného majetku, a vyhýbá se tak přímému spojení s jakýmkoli existujícím duševním vlastnictvím nebo ochrannými známkami.

Co si o hře myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář