Právě si prohlížíte Insomniac Games: Wolverine a Spider-Man budou ve stejném vesmíru
Zdroj: insomniac.games // Wolverine

Insomniac Games: Wolverine a Spider-Man budou ve stejném vesmíru

Insomniac Games potvrdil, že jejich nadcházející hra Wolverine bude situována ve stejném vesmíru jako jejich oblíbená série Spider-Man.

Wolverine a Spider-Man

Odhalení hry Wolverine od studia Insomniac Games před dvěma lety vzbudilo v herní komunitě velké vzrušení a zvědavost. Fanoušci Marvelu se tak začali ptát, zda se tento titul odehrává ve stejném herním vesmíru jako populární série Spider-Man od stejného vývojářského týmu.

Nedávno jeden z vývojářů potvrdil, že obě hry sdílejí stejný vesmír. Během jednoho z rozhovoru s klíčovým členem týmu bylo odhaleno, že tyto tituly spadají do stejného herního vesmíru, což vytváří mnoho možností pro budoucí překryv a společné herní momenty mezi postavami.

Zajímavostí také bylo, že v minulých hrách od studia bylo mnoho narážek a easter eggů týkajících se jiných superhrdinů. To vedlo k spekulacím o možných budoucích společných titulech či propojení příběhů. Nezbývá než tedy čekat na další informace o Wolverinovi a možných propojeních s jinými tituly.

Fanoušci aktuálně mají možnost hrát nově vydaný titul Marvel’s Spider-Man 2, který dorazil 20. října pro PlayStation 5.

Hrajete Marvel’s Spider-Man 2? Těšíte se na hru Wolverine? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář