Právě si prohlížíte IO Interactive láká na nový režim Hitman Freelancer
Foto: hitman.com

IO Interactive láká na nový režim Hitman Freelancer

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Vývojáři z IO Interactive zveřejnili nový trailer, ve kterém lákají na brzký free update Freelancer, který do Hitmana přinese zbrusu nový režim. Na co se můžeme těšit?

Hitman Freelancer se představuje

Nejnovější díl Hitmana již koncem ledna obohatí nový režim nesoucí název Freelancer. Hráči si v něm podle oficiálních informací budou muset vybudovat a udržovat veškerý arzenál vybavení a cílem se stanou členové různých syndikátů.

Vývojáři z IO Interactive uvádějí, že tento režim se velmi liší od základní verze hry. Hráči tak budou nuceni zvažovat každý svůj krok, své vybavení a volbu mise. Fanouškům série se tak dostane v novém režimu mnohem větší svobody. Na hráčích bude záležet také volba, proti kterému členu syndikátu se postaví.

Hitman Freelancer spoléhá na náhodné prvky, které fungují nezávisle na sobě. Update Freelancer dorazí již 26. ledna 2023 na všechny platformy. Nový režim dorazí ve stejný den, kdy se poslední tři díly Hitmana spojí v „Hitman The World of Assassination„.

Máte rádi sérii Hitman? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni. Na oficiální Launch trailer se můžete podívat níže.

Napsat komentář