Právě si prohlížíte Isonzo dostáva nové DLC a láká na bezplatný víkend
Foto: ww1gameseries.com // ISONZO

Isonzo dostáva nové DLC a láká na bezplatný víkend

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Nie veľmi známa hra zo sveta prvej svetovej vojny dostala expanziu. Môžeme od teraz zažiť mrazivú zimu kombinovanú s jedným z najväčších konfliktov našich dejín.

Isonzo si zaslúži aj vašu pozornosť

Spomínate si ešte na vydanie hry Battlefield 1 v roku 2016? Vtedy hlavnou kritikou hry bola jej slabá autentickosť. Isonzo spoločne s predchádzajúcimi titulmi Verdun a Tannenbers približuje prvú svetovú vojnu oveľa viac realisticky. Všetky menované hry ale trpia nedostatkom hráčov minimálne na konzole PlayStation. Z toho dôvodu sú lobby zaplnené botmi a hráča stretnete veľmi výnimočne.


Teraz máte šancu si minimálne skúsiť zahrať Isonzo. Hra stojí približne 30-40€, ale často krát býva v zľave za približne 10€. Nedávno tam pridali novú zadarmo expanziu White War. Jej obsahom sú napríklad nové zbrane alebo úplne nová snežná mapa.

Pre všetkých fanúšikov vojenskych simulátorov je toto iste povinnosť si zahrať. Každý hráč, koho baví fps realistická hra by si mal minimálne to Isonzo skúsiť a neskôr prípadne dať šancu aj staršiemu Tannengeru alebo Verdunu.

Hra je dostupná na PlayStation 4/5, Xbox One a Series a taktiež na PC cez Steam alebo Epic Games. Hru si môžete vyskúšať aj v rámci bezplatného víkendu do pondelka na platforme Steam.

Hrali ste niekedy simulátor z prvej svetovej vojny? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

 

Napsat komentář