Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze pro Elden Ring ve světě?
Image: ign.com // metacritic

Jak vypadají první recenze pro Elden Ring ve světě?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Elden Ring od FromSoftware je tu a ve světě se začaly objevovat recenze. Jak dopadl „poklidný“ nástupce soulovek ve světě v očích recenzentů?

Elden Ring ve světě

IGN 10/10

Herní portál IGN dává plný počet a nevytýká téměř nic. Uvádí, že Elden Ring přináší neúnavně náročné boje do neuvěřitelného otevřeného světa, který hráčům dává svobodu volit si vlastní cestu.

GamesRadar 5/5

Recenzent z GamesRadar udělali hře také plný počet bodů. V závěrečném verdiktu stojí: „Elden Ring je zdokonalením a evolucí vzorce Dark Souls, který představuje rozsáhlý svět, který je stejně nepřátelský, jako lákavý. Navzdory občasným excesům nebylo utrpení nikdy tak zábavné jako toto.“

Trusted Reviews 4.5/5

Stránky Trusted Reviews uvádějí, že Elden Ring je fantastické RPG pro každého hardcore hráče, kteří hledají nový svět k prozkoumání. Vše funguje jak má, přesto jsou některé souboje až moc obtížné.

PC Gamer 90/100

Další herní zpravodaj dává o známku níže. „Akční RPG s otevřeným světěm od FromSoftware, které dosahuje nových výšin, ale tráví příliš mnoho času ve známém prostředí.“

Souhrnné skóre 36 recenzentů Metacritic PC 95/100

Čeští recenzenti Elden Ring

Indian 10/10

V závěrečném verdiktu autor recenze uvádí: „Elden Ring je hrou, o které se toho dá říct hodně pozitivního a jen pramálo negativního. My to ale zkrátíme: tohle je uchazeč o hru roku a dost možná zatím nejlepší titul od FromSoftware.

Games.cz 9/10

Herní zpravodaj Games.cz si chválí obří porci obsahu na dlouhé měsíce a roky bádání v krásném světě a funkční návykové hratelnosti.

Vortex 9/10

Známku devět z deseti uděluje také Vortex. Recenzent uvádí, že ačkoliv se nejedná o žádnou herní revoluci, FromSoftware dokazuje, že jsou špičkou ve svém oboru.

Únor 2022 je opravdu nabitý herními peckami. Začalo to úctyhodným pokračováním zombie akce Dying Light 2 a konče soulovkou z dílny FromSoftware. Která hra vydaná v únoru se vám líbila nejvíce?

Napsat komentář