Právě si prohlížíte Jak na herní Vánoce?
Foto: https://unsplash.com/

Jak na herní Vánoce?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Vánoce jsou skoro tady, tudíž je nejlepší čas na nákup dárků, pokud jste tak dosud neučinili. A to jak pro sebe, tak i pro rodinu a přátele. Jak ale na herní Vánoce?

Jak na herní Vánoce?

A už jsou tu po roce zase Vánoce a vy víte co to znamená. Opět jít nakupovat vánoční dárky pro své blízké. Jistě jsou na vašem seznamu i nějaké hry či konzole a se bojíte se, že za tyto dárky necháte celou výplatu. Nemusíte se bát, jelikož většina platforem a prodejen má speciální vánoční výprodeje, kde se hry prodávají se značnou slevou. Ale jak vybrat tu nejlepší hru na Vánoce? Na to se dneska podíváme.

Konzole

Prvně se vrhneme na konzole, kde se zaměříme spíše na výběr než na výhody samotné konzole. To jsem již pokryli v jednom z našich článků. Ale jak vybrat správnou konzoli? Tady je důležité se zaměřit, zda konzole bude čistě doma (PlayStation nebo Xbox), nebo si ji budete brát na cesty (Nintendo, Steam Deck). Plus se zaměřte na hry, které na dané konzoli jsou, protože ne všechny jsou dostupné na všech platformách.

Hry

A jak vybrat správnou hru? To je o trochu těžší úkol, ale pro začátek je nejlepší si zjistit, co člověk hraje. Žánr vám zmenší okruh her a nezapomínejte se zaměřit také na věk. U některých her se zaměřte i na možnost hraní v kooperaci, protože ne všechny hry ji podporují. A jedno malé upozornění pro vybírání her na konzole. Dávejte si pozor na stáří hry a zda má hra fyzickou kopii, protože ji nemusíte sehnat.

Ale pokud i přes to nevíte, jakou hru svému kamarádovi koupit, dejte mu kupón. Ty se dají sehnat na každou platformu, na kterou si jen vzpomenete. A pokud máte kamaráda, co má rád multiplayerové hry, pořiďte mu raději paysafe kartu, jejíž aktivace je jednoduchá. Nebo mu zaplaťte členství (Game Pass, PlayStation Plus), které mu dají řadu výhod.

Pokud máte nějaké další tipy na výběr herních dárků, tak nám je dejte vědět do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář