Právě si prohlížíte Jak se dá přežít herní okurková sezóna?
Foto: pxhere.com // Games

Jak se dá přežít herní okurková sezóna?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / SPECIÁL
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Příchodem léta přichází jedno z nekrušnější hráčských období – okurková sezóna. A jak se dá v tomto období „přežít“?

Jak se dá přežít herní Okurková sezóna?

Ah, léto. Toto období nás láká objevovat nádherná místa a těšit se teplým dnům. Avšak pro nás hráče je to často čas zklamání, kdy nám herní trh nedává mnoho možností, jak zaplnit naši volnou chvíli. Oblíbeně toto období nazýváme „Okurkovou sezónou„. V následujících řádcích vám podáme několik rad, jak přečkat toto časové údobí, aniž byste se nudili.

Prozkoumejte neobjevené klenoty ve vaší herní knihovně

Jistě to znáte. Máme naše herní knihovny naplněné hrami na platformách jako Steam, Epic nebo GOG, a police doma se prohýbají pod hrou na PlayStation, Xbox nebo Nintendo. A stále se nemůžeme rozhodnout, kterou novinku si zahrát první. Některé hry jsme museli na chvíli odložit a nikdy jsme neměli dostatek času se k nim vrátit. Léto je ideální doba pro vyprášení těchto pokladů a prozkoumání, zda stály za naše vložené peníze.

Ponořte se do nostalgie a zahrajte si hry z dětství

Kdo z nás nepamatuje ten pocit nostalgie, když při hraní novinky vyskočí myšlenka: „Tohle mi připomíná hru, kterou jsem hrál jako malý.“ A náhle se nám vybaví touha tuto hru znovu prožít a zavzpomínat na staré časy. Léto, kdy herní trh vypadá trochu chudě, je skvělým časem pro vrácení se k těmto retro titulům. A proč si tento zážitek neokořeňovat třeba nějakou výzvou?

Organizujte přátelský herní turnaj nebo LAN party

Hry samy o sobě mohou být zábavné, ale ve společnosti přátel se zábava zdvojnásobí. Takže proč využít léta k organizaci přátelského turnaje v nějaké arkádové mlátičce (například Tekken, Mortal Combat, Street Fighter) nebo k uspořádání tradiční LAN party (pokud jste plnoletí)? Můžete si připravit ceny pro vítěze nebo nějaké úkoly a tresty pro poražené. Vaše kreativita zde nemá hranice, hlavní je, že se všichni dobře baví.

Líbí se vám vaše tipy? Jaké jsou vaše fígle na herní Okurkovou sezónu? Podělte se s námi v komentářích nebo se zastavte na našem komunitním Discord servu Superpařmeni.

Napsat komentář