Právě si prohlížíte Jak si vede Dying Light 2 ve světě?
Image: rockpapershotgun.com

Jak si vede Dying Light 2 ve světě?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Dying Light 2 vyšel v pátek 4. února a strhl tak na sebe veškerou pozornost herního světa. Jak si vede nejnovější zombie parkour hra od Techlandu?

Dying Light 2 v trendech

Není pochyb o tom, že se nejnovější počin polského studia Techland se stal zároveň tím nejúspěšnějším. Dokazují to data z platformy Steamcharts, která monitoruje herní aktivity na Steamu.

superpařmeni steam
Zdroj: steampowered.com/stats/
steam charts dying light 2
Zdroj: steamcharts.com

Uživatel Benji-Sales ve svém příspěvku na Twitteru dokonce tvrdí, že nejnovější díl překonal ten původní v extrémně krátké době. Hra dokonce překonala Resident Evil Village z minulého roku. V době psaní článku se historický vrchol za víkend pohybuje okolo 274 983 dle steamcharts.com

Nutno podotknout, že počet hráčů na PC se nemusí nutně převést na počet hráčů Xboxu a Playstationu. S rekordním zájmem o Dying Light 2 můžeme očekávat, že čísla budou na konzolích také velmi vysoká.

Ze světa si „Umírající Světlo“ odnáší hodnocení okolo 8/10. Většina recenzentů uvádí za problém horší technický stav, průměrnou grafiku a slabší hlavní dějovou linku. Hru zas chválí díky otevřenému světu, povedenému parkouru, svobodě pohybu a nekonečným možnostem při likvidaci nepřátel. Náš aktualizovaný souhrn recenzí Dying Light 2 z celého světa si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE.

Přikládáme odkaz na oficiální stránky a na nejnovější video Spike’s Story: Last Call Event – Ending

Napsat komentář