Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze na Forspoken
Foto: playstation.com // Forspoken

Jak vypadají první recenze na Forspoken

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / RECENZE
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Forspoken dorazil v celé své kráse a otevírá tak herní rok 2023. Jak dopadla hra u domácích i zahraničních recenzentů?

Recenze Forspoken ze zahraničí

Gaming Nexus 9.5/10

Recenzent z portálu Gaming Nexus ohodnotil nejnovější počin vývojářů z Luminous Productions známkou 9.5 a prohlásil, že se jedná o naprosto fantastický titul, kterému nelze jen tak něco vytknout.

Game Informer 7.5/10

Portál Game Informer dává hře 7.5 kvůli nedostatečnému příběhu a souboji, poměrně krátké kampani a bojovému souboji. Nejlepší částí na hře se stává cestování po světě Athia.

God is a Geek 7.5/10

God is a Geek přichází se stejnou známkou jako Game Informer a tvrdí, že Forspoken nabízí dostatek obsahu pro milovníky otevřeného světa a má své kouzlo, ale jako hlavní postava Frey, má své nedostatky. Tyto nedostatky však nakonec převáží nad kladnými stránkami hry.

IGN 6/10

Recenzent herního zpravodaje IGN ve svém závěrečném verdiktu uvádí: „Okázalé boje a parkour Forspoken mohou být zábavné, ale nestačí k tomu, aby jeho klišé příběh a barebone otevřený svět byly velmi zajímavé k prozkoumání.

GameSpot 5/10

GameSpot ohodnotil Forspoken jako průměrnou kvůli neustále brzdící akci, nezajímavým postavám, systému boje a nezáživnou funkcí magie. Recenzent však vychvaluje některé herní oblasti, cestování po mapě a soundtrack.

Hardcore Gamer 4/10

Nejnižší recenzi udává recenzent z portálu Hardcore Gamer – „Forspoken měl být působivý a atraktivní začátek pro Luminous Productions, bohužel výsledkem je hra, která není jen nudná a nevyzrálá, ale chybí jí důvod pro zájem o rozvíjející se a tajemství.

Souhrn recenzí Forspoken na portálu Metacritic pro PlayStation 5 – 68

Forspoken se stalo spíše průměrnou hrou, co se týká hodnocení. Recenzenti si povětšinou stěžují na slabší příběh, neuspokojivý soubojový systém a nudné prostředí. Na druhou stranu, tvůrci recenzí vyzdvihují grafickou stránku a hudbu. Někteří recenzenti také poznamenali, že hratelnost, jako je pohyb a průzkum, se stává v některých případech silnou stránkou druhé poloviny hry. Slabším článkem se stává také hlavní hrdinka Freya. Nicméně, celkově se zdá, že nedostatky v příběhu a soubojovém systému převážily nad pozitivy hry.

Budete pořizovat Forspoken? Hráli jste demo? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář