Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze na hru Saints Row?
Foto: saintsrow.com

Jak vypadají první recenze na hru Saints Row?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Dnes vychází očekávaná městská akce Saints Row, která nikdy nešetřila humorem. Jak vypadají první recenze na hru?

Recenze Saints Row ze zahraničí

IGN – 6/10

Recenzent z portálu IGN uvádí, že nejnovější díl série nenabízí nic nové, žádné plytké vzrušení ze střelby, přesto se tak jedná o zábavnou sandboxovou hru. Recenzent také uvádí, že hra se potýká s řadou technických problémů.

GameSpot – 6/10

Portál GameSpot si na nejnovějším Saints Row chválí svobodu ve vytváření postavy, obsazení postav, dovednosti a automobilový boj. Hodnocení však sráží systém střelby, technické problémy, stereotyp u vedlejších misí a další drobné prohřešky v příběhu.

PC Gamer – 60/100

PC Gamer dává známku 60/100 a v závěrečném verdiktu uvádí: “ Okouzlující radost z klasického ultranásilí v Saints Row je zde, ale trochu se drží zpátky díky nově nalezené zdrženlivosti.

Souhrn recenzí Metacritic pro PC – 70, pro PlaStaytion 5 – 64

Recenze Saints Row z domoviny

Zing.cz – 7/10

Recenzentům z portálu Zing.cz se líbí postava, gang a základna. Hře přidávají plusové body také humor, pestrost zbraní a vozidel, herní svět, možnost kooperace a české titulky. Recenzentům však vadí primitivní ovládání, technické problémy a téměř vše se řeší střelbou.

Indian – 7/10

Autorovi recenze se zde líbilo podání příběhu, propojení s vedlejšími aktivitami a zábavná hratelnost. Hodnocení jen sráží zastaralejší grafická stránka, uspěchaný třetí akt, nevýrazný pocit ze střelby a horší optimalizace.

Vortex – 6/10

Recenzenti z Vortexu v závěrečném verdiktu uvádí: „Saints Row je znovuzrozená a vtipem nabitá městská akce která se nebere vážně! Potřeštěná hratelnost a hutná porce obsahu skvěle vyplní mezeru na trhu v segmentu her pro jednoho hráče, kterého se GTA V dobrovolně vzdalo. Zážitek ovšem deklasuje fádní svět, zastaralé technické zpracování a řada otravných chyb.

A co vy, hrajete nové Saints Row? Jaký je váš názor na hru? 

Napsat komentář