Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze na Lords of the Fallen?
Foto: lordsofthefallen.com // Lords of the Fallen

Jak vypadají první recenze na Lords of the Fallen?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

V súčasnej dobe zažívame pomerne veľa souls like hier. Po Lies of P vychádza dnes aj pokračovanie Lords of the Fallen. Ako zatiaľ vyzerajú recenzie?

Zmiešané názory na Lords of the Fallen

V prvom diely si veľa ľudí sťažovali na sekanie hry. Hra nefungovala podľa nich veľmi plynule, čo kazilo ich zážitok z hrania. Pokračovanie, ktoré vychádza dnes ma trošku rozdielne názory recenzentov. Možno hrab bude trpieť presne rovnakým problémom plynulosti, ako jednotka. Recenzie sú niekde vysoké napríklad IGN hre dáva 8/10.

Na druhej strane Eurogamer len 2/5. Priemer hodnotení na konzolách PlayStation je približne 7 bodov a 8 na PC. Na platforme Metacritic sa hodnotenie pohybuje okolo 76 bodov od 47 recenzentov v čase písania článku.


Niektorí recenzenti tvrdia, že je to len ďalšia souls like hra bez nových originálnych nápadov a iní zas hovoria o revolučnej hre. Takže skôr odporúčame si hru kúpiť v zľave respektíve počkať pár dní na názory reálnych hráčov a nie tých, čo sú platení za recenzie založené na dvoch hodinách jej hrania. Hra vychádza len na aktuálnu generáciu konzol PlayStation a Xbox a na PC.

Plánujete si zahrať Lords of the Fallen? Dajte nám vedieť v komentároch alebo sa podeľte o svoj názor na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář