Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze pro Dying Light 2 (UPDATE)
Zdroj: flickr.com

Jak vypadají první recenze pro Dying Light 2 (UPDATE)

Dnešním dnem se na internetu začaly poprvé objevovat dojmy a recenze z dlouho očekávaného Dying Light 2. Jak vypadají první recenze pro tuto hru?

První recenze Dying Light 2 ze světa

Předem bych upozornil, že recenze budou nadále přibývat. Článek proto budeme neustále aktualizovat.

PC Gamer 84/100

Magazín PC Gamer přišel s hodnocením 84/100. Na svých stránkách uvádí, že po odehrání 50 hodin je ve hře stále co dělat a zůstává i chuť pokračovat v hraní. Ohromující příběh, masivní vzrušující sanbox parkouru a kinetického boje; tak stojí v závěrečném verdiktu.

Metacritic 77/100

Internetový agregát recenzí se v době psaní článku pohybuje na hodnotě 77/100. Recenzenti shrnují hru pro Playstation 5.

IGN 7/10

Herní magazín IGN ohodnotil nejnovější počin polského studia Techland úctyhodnými 7/10. Na svých oficiálních stránkách uvádí, že Dying Light 2 je nabytý skvělou atmosférou, špičkovým parkourem a úžasným otevřeným světem, který vypráví svůj příběh. Hra se však potýká s horším technickým stavem, který by mohl opravit patch v den vydání. IGN hodnotí výsledek velmi kladně.

Gamesradar 3.5/5

V závěrečném verdiktu recenzent uvádí, že hra nabízí skvělé hřiště s otevřeným světem pro přežití, ale postrádá působivý příběh nebo smysluplné volby. To je ten důvod, proč si Dying Light odnáší od Gamesradaru hodnocení 3.5/5.

Recenze Dying Light 2 z českých luhů a hájů

Games.cz 8/10

Český magazín Games.cz udělil 8/10 s poznámkou „Náročný vývoj se na Dying Light 2 v mnoha ohledech viditelně podepsal, pořád ale jde o vydařenou hru s hromadou obsahu na několik průchodů. Bavil jsem se od začátku do konce a to je hlavní“

Doupě 8/10

Další český magazín rovněž odměnil nejnovější počin Techlandu známkou 8/10. V závěrečném verdiktu si recenzent chválí komplexnost, pestrost a rovněž vydařenou a dynamickou hratelnost. Hru však trápí technické nedostatky.

Přikládáme také nejnovější trailer:

Dying Light 2 vychází 4. února 2022 pro PC, Xbox ONE, Series X/S, Playstation 4/5 a Nintendo Switch

Napsat komentář