Jak vypadají první recenze pro Horizon: Forbidden West

Již za pár dní k nám dorazí pokračování populárního dílu Horizon: Zero Dawn. Nové dobrodružství Aloy v postapokalyptickém světě si ukážeme již za několik dní v Horizon: Forbidden West. Jak dopadly první recenze?

Únor je opravdu nabitý herními peckami. Začátek měsíce byl ve znamení Dying Light 2, již zítra vychází další díl populární série Total War ze světa Warhammer a za pár dní nás čeká dlouho očekávaný Horizon: Forbidden West. První vlaštovky ze světa nám prozrazují, že nejnovější počin Guerilla Games opravdu stojí za to.

Recenze Horizon Forbidden West ve světě

IGN 9/10

„Triumfální kombinace strhujícího boje, prvotřídního designu bytostí a postav a podmanivého otevřeného světa. Horizon Forbidden West je absolutní nálož a fantastická ukázka síly PS5…“ Tolik k závěrečnému verdiktu na herním portálu IGN. Více netřeba uvádět.

Techradar 4.5/5

Herní zpravodaj Techradar hodnotí hru známkou 4.5/5 a dodává, že velmi povedený příběh, úžasné animace, otevřený propracovaný svět nám Guerilla Games dokazuje, že Aloin příběh si skutečně zasluhuje tuto kapitolu.

Gamesradar 4.5/5

„To, čeho zde Guerrila Games dosáhli, není nic menšího než fenomenální.“ Recenzenti z Gamesradaru vypíchli u hry hlavně bohatý a působivý svět, originalitu, příběh. Mezi nevýhody patří frustrující lezení či některé komplikované prvky.

Skóre Metacritic pro Playstation 5 – 89/100

Průměrné skóre hodnocení podle 100 recenzentů.

Recenze z naší vlasti

Indian 10/10

Plné hodnocení dal nejnovějšímu dílu Guerrila Games herní portál Indian. Pominou-li se bugy a některé mechanismy, hra uspokojí naprosto ve všem.

Gamepress.cz 10/10

Opět plné hodnocení. „Čekání se vyplatilo. Aloy je zpět v ještě lepší formě na nové generaci PlayStationu tak lepší RPG nenajdete.“ Tolik k citaci.

Celkově se hodnocení Horizon Forbidden West obtížně dostává pod 7/10. Recenzenti z celého světa jsou tak novým dílem naprosto nadšeni. Majitelé Playstationu, předobjednáváte? 

Napsat komentář