Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze pro Sniper Elite 5?
Foto: rebellion.com // Sniper Elite 5

Jak vypadají první recenze pro Sniper Elite 5?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Nejnovější díl populární odstřelovačské série Sniper Elite dnes vychází. Jak vypadají první recenze z domova i zahraničí?

Recenze Sniper Elite 5 ve světě

GameByte 9/10

Ve svém závěrečném verdiktu recenzent uvádí: „Rebellion Developments přineslo koherentní, stealth zžitek s otevřeným koncem naplněný spoustou svobody. Toto je vrchol Sniper Elite s tolika inspirativními taktickými a záludnými hratelnostmi, díky kterým se budete cítit jako skutečný válečný střelec.

God is a Geek 8.5/10

„Sniper Elite 5 je to nejlepší, co série nabízí, s vrstveným bojem, obrovskými mapami a spoustou možností, jak dosáhnout důležitého zabití.“

Rock Paper Shotgun (doporučuje)

V závěrečném verdiktu se uvádí: „Sniper Elite 5 přináší sérii charakteristickou ostrou střelbu, ale její pevné cíle v boji na blízko vás příliš často tlačí z hnízda odstřelovačů.

T3 3/5

Recenzent z T3 uvádí, že hra je pomala, metodická a bohatě uspokojující. Ačkoliv trpí množstvím bugů a nevýrazným příběhem, stále má co nabídnout nováčkům i veteránům. Recenzent chválí nové režimy a rozsáhlé řady úpravy zbraní.

Souhrn recenzí METACRITIC pro verzi PC 84, verze PS5 78

Recenze Sniper Elite 5 z domoviny

Games.cz 8/10

Větší mapy, více způsobů vraždění nacistů, otevřenější design, desítky úprav zbraní. Sniper Elite 5 přináší více všeho.“ Tak stojí úvodem ve finálním verdiktu.

Zing.cz 7/10

Recenzent ze Zing.cz v závěrečném hodnocení uvádí: „Pátý díl je proto v první řadě zábavnou taktickou akcí, která více než na práci snipera sází na plížení a boj na krátkou vzdálenost. I přes určité limity hra nabízí rovněž velmi slušnou variabilitu, která umožňuje využívání různých herních stylů a postupů…

další recenze pro vás budeme nadále sledovat…

Nejnovější Sniper Elite 5 vychází dnes na PC a konzole Xbox One, Series X/S a PlayStation 4/5. Máte rádi tuto odstřelovačskou sérii? Jaký díl byl podle vás nejlepší?

Napsat komentář