Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze pro Sonic 2 a kdy dorazí do kin?
Zdroj: sonicthehedgehogmovie.com

Jak vypadají první recenze pro Sonic 2 a kdy dorazí do kin?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Do kin již za pár dní dorazí pokračování ježka Sonic a doktora Robotnika. Jaké jsou první ohlasy ze světě?

Ježek Sonic brzy v kinech

Ježek Sonic 2 (Sonic the Hedgehog) svým dějem navazuje na první díl. V pokračování Ježek Sonic chce pomáhat lidem a stát se hrdinou. Hlas Sonicovi propůjčil Ben Schwartz. Policistu Toma si i v tomto díle zahrál James Marsden a i postava Dr. Robotika je ztvárněna Jimem Carreym jako v úspěšném prvním díle.

Před pár dny proběhla už projekce druhého dílu pro kritiky. Ti si film velmi pochvalují a vypadá to, že pokračování je mnohem vyvedenější než díl první.

Jelikož film ještě není dostupný pro veřejnost, tak kritici nemohli zveřejnit komplexní recenze. U filmu vychvalují jak skvělé herecké obsazení, tak i zábavný děj. Jedná se o zábavu pro děti, ale o dospělého diváka.

Film je i akčnější a více „uběhaný“, tím se tvůrci přiblížili více herní předloze a vyzdvihli herecký výkon Jima Carryho, který ve filmu zajistil údajně skvělou podívanou. Dále se s pozitivní reakcí setkávají i nové postavy.

Film Sonic 2 dorazí do českých kin 31. března a už teď víme, že studio připravuje třetí díl Ježka Sonica. Půjdete do kina nebo vás pokračování na motivy stejnojmenné populární plošinovky nebavilo?

Napsat komentář