Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze pro Total War: Warhammer III?
Zdroj: warhammer3.totalwar.com

Jak vypadají první recenze pro Total War: Warhammer III?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Již za pouhé dva dny vychází další díl populární série Total War. Jak dopadly první recenze pro Total War: Warhammer III?

Recenze Total War: Warhammer III ve světě

Podle prvních recenzí přicházející ze všech koutů světa se nejnovější díl studia Creative Assembly setkává s velmi pozitivní odezvou. Málokdy některé recenze překročí hranici 7 bodů z 10. Často se hodnocení pohybuje někde mezi 8.5 až 9.5 z 10.

PC Gamer 90/100

PC Gamer uděluje hře 90/100 kvůli novým mechanikám, skvělému příběhu, líbivé grafice a dalším funkcím, které spolu vychází dobře. Ve finálním verdiktu uvádí, že se jedná o brilantní závěrečný akt s dosud nejvynalézavějšími a nejneobvyklejšími frakcemi série.

IGN 9/10

Herní zpravodaj IGN hodnotí singleplayer hry jako napínavý, náročný s působivým příběhem a nezapomenutelným obsazením soupeřů. Celkově hodnotí nejnovější přírůstek série Total War velmi kladně.

Eurogamer doporučuje

Evropský Eurogamer ve své recenzi označil hru razítkem doporučuje a dodává, že Total War: Warhammer 3 je dosud nejmaximalističnější, nejchaotičtější a pravděpodobně nejlepší hrou Creative Assembly…

Skóre 37 recenzentů Metacritic 87/100

Recenze z českých končin

Games.cz 9/10

Český herní zpravodaj Games.cz ve svém závěrečném verdiktu uvádí: „Je to sice třetí díl, ale opět působí čerstvě a kreativně. Zlo se šíří, dobro skomírá a výborně vymyšlená kampaň zajistí, že zábavu zažijí démoni i smrtelníci…“ Není více co dodávat.

Zing 9/10

Hernímu portálu Zing se na Total War: Warhammer 3 líbí vylepšení celkového vzhledu s velkým množstvím obsahu. Zingu se kromě nových mechanik, výborného příběhu a vizuálního zpracování líbí také české titulky.

Přidáváme odkaz na oficiální stránky hry a nejnovější Campaing Multiplayer trailer. Jste fanoušky série Total War?

Napsat komentář