Právě si prohlížíte Jak vypadají první recenze pro Trek to Yomi (aktualizace)
Foto: trektoyomi.com // Xbox

Jak vypadají první recenze pro Trek to Yomi (aktualizace)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Trek to Yomi, jedna z nejočekávanějších her tohoto měsíce, dnes vyšla a přináší sebou první recenze. Jak dopadla ve světě tato samurajská akce?

Recenze Trek to Yomi ze světa

GameSkinny 7/10

Na oficiálních stránkách recenzent hodnotí: „Trek to Yomi je mistrovská třída v prezentaci. Nápadný, dobově vhodný styl a působivé použití pevných úhlů kamery činí každou obrazovku pohcující a nutí vás vidět, co bude dál.“ Hru však sráží repetetivnost a nudnější postavy

RockPaperShotgun (doporučuje)

Samurajský postranní scroller s působivým vizuálním zpracováním a přesvědčivým příběhem pomsty, trochu zklamaný nepřáteli, kteří se velmi rychle dostanou do stereotypu.“ Tak hodnotí recenzent z portálu rockpapershotgun.com

GamesRadar 3/5

Herní portál GamesRadar hodnotí samurajskou akci známkou 3/5. Pozitivně hodnotí ohromující scenérie a celkově filmovou atmosféru. Hru však v očích recenzenta kosí opakující se souboje a vlažný příběh.

Celkový souhrn Metacricit  PC 72

Recenze z naší vlasti

Zing.cz 8/10

Herní magazín Zing.cz hodnotí vysokou známkou 8/10. Na hře si chválí poutavý příběh s dechberoucím audiovizuálem. Za klady označily také souboje a obtížnost. Hru sráží technické problémy s kamerou a ovládáním.

iDNES.cz 75/100

Magazín iDNES.cz ve své recenzi uvedl: „Samurajská akce Trek to Yomi sází zejména na výraznou stylizaci a práci s kamerou, které mají navodit atmosféru starých samurajských filmů. Ačkoliv hra je místy fantastická, hluché pasáže se jí bohužel nevyhnuly.

Alza 7/10

Recenzent z dobře známého internetového obchodu hodnotí samurajskou odyseu známkou 7/10 a uvádí, že Trek to Yomi patří mezi klasické indie plošinovky, které zaujmou svým audiovizuálem a samurajským tématem. Hru sráží horší ovládání i pohyby kamery v některých scénách.

Games.cz 6/10

Herní zpravodaj ohodnotil Trek to Yomi známkou 6/10. V závěrečném verdiktu stojí: „Jednoznačné vítězství formy nad obsahem. Nádherný háv vzdávající poctu režiséru Kurosawovi skrývá jen velmi obyčejnou akční hru.

A co vy? Už hrajete Trek to Yomi? Přikládáme také Launch Trailer ke hře.

Napsat komentář