Právě si prohlížíte Jaké dobrodružství nabídne One Piece: Odyssey?
Foto: playstation.blog

Jaké dobrodružství nabídne One Piece: Odyssey?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

One Piece patří historicky k nejdéle vycházející manze na světě. Kromě seriálu a filmů vyšlo z tohoto světa i pár her různých žánrů. A brzy se dočkáme další.

Jaké dobrodružství nabídne One Piece: Odyssey?

Asi není mezi vámi nikdo, kdo by neslyšel o animované sérii One Piece. Příběh mladého pirátského chlapce Monkey D. Luffyho, který se svoji posádkou proplouvá široký oceán a navštěvují různá místa, aby našli legendární poklad krále pirátů zvaný One Piece. Série má již milióny fanoušků po celém světě a tak není divu, že se série dočkala několika videoherních adaptací. Nově jsme se dočkali další hry z této legendární série.

Příběh a gameplay Odyssey

Hra nese podtitul Odyssey a jedná se o příběhové tahové RPG s velkým otevřeným světem. Příběh zavede naši posádku na záhadný ostrov, který trápí velké problémy s nimiž si místní nedokáží poradit. Jenže před příjezdem se posádka rozdělí, a tak se nejdříve musí dát opět dohromady, aby tyto problémy vyřešila. Ale zvládnou to?

Samotný ostrov skrývá velké množství tajemství, ke kterým se může dostat jen specifický člen posádky. Tato unikátnost je zavedena i v soubojích, kde každý člen má jiný styl. Luffy je třeba expert na souboj na střední vzdálenost, Usop je expert na delší vzdálenost a Zorro se specializuje na boj z blízka. Proto v soubojích musíte mít dobře nakombinované postavy, abyste zvládli porazit všechny protivníky.

Kdy napneme plachty?

Hra One Piece Odyssey vyšla v pátek 13. ledna 2023 na PC, konzoli PlayStation 4 a 5 a na konzolích Xbox Series X/S. Můžete si zahrát také demo verzi, abyste si hru případně ozkoušeli.

Co říkáte na One Piece: Odyssey? Dejte nám vědět do komentářů nebo se mrkněte na náš oficiální discord Superpařmeni.

Napsat komentář