Právě si prohlížíte Jaké herní akce nás čekají tento měsíc?
Foto: unsplash.com // PlayStation

Jaké herní akce nás čekají tento měsíc?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

V březnu se bude konat řada herních událostí, které poslouží nejen k představení nových her. Které konkrétní akce se tento měsíc konají?

Jaké akce nás čekají v březnu 2023?

V únoru tohoto roku bylo vydáno mnoho her, které se hráčům líbily, překvapily je, ale některé je také zklamaly. A v březnu to bude podobné. Tento měsíc bude vydáno mnoho nových her pro hráče na počítačích i konzolích, jak menších, tak i větších. Navíc se v březnu konají mnohé konference a akce, kde budou představovány nové hry pro tento a příští rok. Jaké akce to přesně jsou?

Paradox Announcement Show 2023

Jako první své nové tituly a rozšíření představí velký strategický gigant Paradox Interactive. Ten má konferenci naplánovanou na 6. března v 18:00 středoevropského času. Na této akci by se měli objevit tři nové tituly a čtyři nové rozšíření pro tituly stávající a to včetně gameplay záběrů. Není to sice moc, ale vzhledem k rozměru paradox her se tento počet značně kompenzuje.

Akce Capcom Spotlight

Pár dní na to se také předvede i japonský gigant Capcom. Ten láká hlavně na novinky kolem připravovaného remaku Resident Evil 4, ale také na nové expanze pro Monster Hunter Rise. Také by se na streamu měl ukázat gameplay nové kooperační FPS střílečka Exoprimal a dvou dalších indie titulů. Vysílání Capcom Spotlight proběhne 9. března ve 23:30.

The Future Games Show

Poslední akcí tohoto měsíce se stává The Future Games Show, kterou pořádá webový magazín GamesRadar+. Na této akci by se mělo ukázat více jak 50 nových her pro konzole, počítače a také i na virtuální realitu. Mezi největší lákadla této show je nové multiplayerová sci-fi střílečka od Segy jménem Hyenas a také nová sci-fi adventura od Telltale Games jménem The Expanse. Akce se bude konat 23. března ve 23:00.

Na jakou akci se nejvíce těšíte? Vyhlížíte nějakou speciální hru? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš komunitní Discord server.

Napsat komentář