Právě si prohlížíte Jaké hodnocení si odnáší Alan Wake 2 ze světa?
Foto: alanwake.com // Alan Wake 2

Jaké hodnocení si odnáší Alan Wake 2 ze světa?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Dnes vychází Alan Wake 2 a recenze jsou tak v plném proudu. Jaké hodnocení si odnáší pokračování legendární hororové adventury?

Alan Wake 2 recenze

Dnes vychází Alan Wake 2 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S a podle prvních informací se zdá, že vývojáři z Remedy Entertainment představili kvalitní pokračování.

Na platformě Metacritic, která shromažďuje recenze z různých zemí, má hra velmi vysoké hodnocení. Ve verzi pro PlayStation 5 dosáhla hra 88 % z 37 recenzí, zatímco PC verze získala hodnocení 92 %.

Různé herní zpravodajské portály, včetně IGN, hodnotí hru pozitivně s hodnocením 9/10. Recenze z IGN a dalších velkých herních webů, jako jsou GamesRadar a GameSpot (10/10), oceňují různé aspekty hry, od atmosféry po herní mechaniky.


I někteří domácí recenzenti vyjadřují pozitivní názory. Zing a Games.cz, například, hodnotí hru maximální známkou, přičemž zdůrazňují různé prvky, od inovací po příběhovou linii. Portál Vortex také vyjádřil pozitivní postřehy ze hry Alan Wake 2, ačkoliv zatím své konečné hodnocení nezveřejnil.

Hraje již někdo z vás? Jaké jsou vaše dojmy ze hry? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář