Právě si prohlížíte Jaké hry byly představeny na Guerrilla Collective 2023
Foto: Guerilla Collective

Jaké hry byly představeny na Guerrilla Collective 2023

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Guerrilla Collective 2023 je herní konference, kde malá indie studia mohou ukázat své nové tituly před velkým publikem. Jaké hry byly představeny?

Jaké hry byly představeny na Guerrilla Collective 2023?

Před zahájením Summer Game Fest 2023 proběhla další atraktivní konference, Guerrilla Collective 2023. Na ní mělo mnoho nezávislých studií příležitost představit své nové hry. V následujícím textu vám představíme nejzajímavější tituly.

Nejzajímavější tituly

Sengoku Dynasty

Pokud jste někdy snili o životě běžného občana v období Sengoku v Japonsku, máme pro vás skvělé zprávy. Úspěšná survival série Dynasty od Toplitz Productions se totiž vrací. Tentokrát si vyzkoušíme tvrdý život rolníků v období Sengoku v Japonsku. Budeme lovit, obdělávat pole a prozkoumávat svět, který nám Sengoku Dynasty nabídne. Hra by měla být v předběžném přístupu dostupná na podzim.

Evolutis: Duality

Vývojáři z PM Studios nám představili zcela unikátní 2D cyberpunkovou příběhovou mlátičku nazvanou Evolutis: Duality. Hráči se vtělí do role talentované zápasnice jménem Chelsea Williams, která se snaží finančně podporovat svého nemocného otce. Její talent ale vzbudil zájem i u kriminálních živlů města Feghai a je pouze na hráčích, kam ji její cesta zavede. Datum vydání bohužel zatím není známo.

Remnant 2

Mezi největší ohlášení celé konference patří pokračování hororové souls-like střílečky Remnant 2. V ní se opět sami nebo s kamarády postavíme strašlivým příšerám temného a nebezpečného světa. Hra by měla vyjít ještě v průběhu letošního léta.

Iron Meat

Fanoušci starých 2D arkádových stříleček se mohou těšit na Iron Meat. Tato krvavá run and gun plošinovka nás v kůži vojáka Vadima postaví proti nebezpečným příšerám, vytvořeným během nebezpečných experimentů na Měsíci. Hru si budeme moci zahrát už 18. října tohoto roku a již nyní je k dispozici demo verze.

Blood West

Fanoušci boomer shooter her jistě ocení hororovou stealth FPS akci Blood West, pro kterou bylo konečně oznámeno datum vydání. Hráči se vtělí do role pistolníka, který byl oživen pomocí starého indiánského rituálu. Jeho úkolem je obnovit mír v zemi, kterou začali obsazovat pradávní démoni, propuštění chamtivými lidmi toužícími po bohatství a slávě. Hra by měla být v plné verzi dostupná již tento prosinec.

To byly tedy ty nejzajímavější tituly z Guerrilla Collective 2023. Samozřejmě na konferenci bylo ohlášeno mnoho dalších hodnotných titulů, které si zaslouží vaši pozornost. Tvůrci konference vytvořili celý seznam všech oznámených her na Steamu, takže se tam můžete podívat, jestli vás něco dalšího nezaujme.

Co říkáte na Guerrilla Collective 2023? Jaký titul vás zaujal nejvíce? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni. Na celý záznam se můžete podívat ve videu níže.

Napsat komentář