Právě si prohlížíte Jaké hry obohatí únorovou nabídku předplatného Xbox Game Pass?
Foto: unsplash.com // XBOX

Jaké hry obohatí únorovou nabídku předplatného Xbox Game Pass?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Microsoft zveřejnil seznam nových her, které obohatí únorovou nabídku populárního předplatného Xbox Game Pass. O jaké hry se jedná?

Xbox Game Pass na únor

Jak bývá zvykem, každý nový měsíc dorazí do populárního předplatného Xbox Game Pass řada nových herních titulů. Ani měsíc únor není výjimkou.

Hráči se mohou těšit na rozmanitou paletu titulů, od akčních blockbusterů až po indie perly. Mezi nejzajímavější novinky patří Madden NFL 24, Resident Evil 3 a PlateUp!

Madden NFL 24 zahájí svou sezónu již 8. února. Resident Evil 3 dorazí 13. února, kde nabídne hráčům znovuzrození klasického hororu s Jill Valentine v hlavní roli. PlateUp! přinese 15. února svěží kulinářské dobrodružství s prvkem roguelite.

Kromě těchto titulů se objeví i další hry, jako jsou Train Sim World 4 (7. února), Bloodstained: Ritual of the Night (14. února), A Little To The Left (15. února), Return to Grace (20. února).

Co říkáte na únorovou nabídku? Předplácíte si Xbox Game Pass? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář