Právě si prohlížíte Březnové lahůdky na Xbox Game Pass: Co hrát tento měsíc?
Foto: unsplash.com

Březnové lahůdky na Xbox Game Pass: Co hrát tento měsíc?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Microsoft zveřejnil nový seznam her, které budou přidány tento měsíc do předplatného Xbox Game Pass. O jaké hry se jedná?

Xbox Game Pass v březnu

V březnu letošního roku se na Xbox Game Pass objeví několik nových her, včetně kultovních titulů jako jsou Dead Space 2 a Dead Space 3. Chybět nebude ani legendární strategie Sid Meier’s Civilization VI nebo vysoce hodnocený survival Valheim.

Již zítra, 9. března, budou mít předplatitelé přístup k pokračování populární série Dead Space 2 (cloud) a Dead Space 3 (cloud). O necelý týden později, 14. března, se stane dostupným vikingský survival Valheim (konzole) . Velmi populární strategie Sid Meier’s Civilization VI (konzole a PC) bude přidána 16. března. Poslední hrou, která bude přidána v březnu, se stává akční RPG Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (konzole a PC).

Na začátku března se k Game Passu přidaly akční RPG Wo Long: Fallen Dynasty a bojovka Guilty Gear -Strive. Nicméně v průběhu března některé hry také opustí Game Pass. Konkrétně se jedná o následující tituly, které budou k dispozici jen do 15. března: F1 2020, Goat Simulator, Kentucky Route Zero, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Paradise Killer, Undertale, Young Souls, Zero Escape: The Nonary Games.

Na jakou hru se nejvíce těšíte? Předplácíte si Xbox Game Pass? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář