Právě si prohlížíte Jaké hry vycházejí v listopadu
Foto: unsplash.com

Jaké hry vycházejí v listopadu

 • Autor příspěvku
 • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
 • Čas na čtení:5 minuty čtení

Předposlední měsíc tohoto roku je tady a s ním přichází také řada nových herních titulů. Jakou herní nálož si pro nás vývojáři připravili na listopad?

Jaké hry vycházejí v listopadu

Football Manager 2023 (vychází 8. listopadu)

Fanoušci manažerských simulátorů a fotbalu mohou jásat. Již za týden vychází od SEGA Europe Football Manager 2023, který láká na nový systém rekrutování hráčů, přepracovanou umělou inteligenci, systém interakce s fanoušky a mnoho dalšího. Hra bude dostupná na PC a konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One. Football Manager 2023 bude dostupný také v den vydání v předplatném Game Pass.

God of War Ragnarök (vychází 9. listopadu)

Snad nejočekávanější hra listopadu a možná i celého roku přichází již 9. listopadu. Očekávané pokračování Kratose a Atrea bude v den vydání dostupné na konzole PlayStation 4 a 5. V budoucnu můžeme jistě očekávat také PC verzi. Více netřeba komentovat…

Goat Simulator 3 (vychází 17. listopadu)

Zábavný simulátor kozy vychází v druhé polovině listopadu v novém kabátu s kooperativním režimem. Akce nebude rozhodně chybět a nemusíte se ani divit tomu, že vývojáři přeskočili rovnou na třetí díl. Goat Simulator 3 vychází 17. listopadu na PC a PS5 a Xbox Series X/S.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (vychází 18. listopadu)

The Devil in Me je dalším dílem do sbírky antologie The Dark Pictures od mistrů hororu ze Supermassive Games. Vývojáři lákají na nové funkce, hádanky, pohyby a děsivý multilineární příběh. Hra vychází 18. listopadu na PC a konzole PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S.

Evil West (vychází 22. listopadu)

Koncem měsíce k nám dorazí akční střílečka z divokého západu Evil West. Zde však nebudeme nahánět bandity nebo vykrádat banky, budeme však lovit upíry a další monstra. Evil West vychází 22. listopadu na PC a PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

World of Warcraft Dragonflight (vychází 28. listopadu)

Devátý rozšiřující datadisk do MMORPG World of Warcraft nesoucí název Dragonflight k nám dorazí koncem listopadu. Blizzard s novým rozšířením sází na dračí jezdce, nový talentový systém a nový HUD rozhraní. Samozřejmostí jsou také nové lokace, raidy, dungeony a mnoho dalšího.

Další hry vycházející v listopadu

 • Sonic Frontiers
 • Tactics Ogre: Reborn
 • Call of Duty Warzone 2.0
 • Pentiment
 • Pokémon Scarlet & Violet
 • Spider-Man Miles Morales
 • Just Dance 2023 Edition
 • Warhammer 40 000: Darktide

A na jakou listopadovou hru se nejvíce těšíte vy? Podělte se s námi do komentářů. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář