Právě si prohlížíte Jaké videoherní seriály aktuálně připravuje Netflix?
Foto: pexels.com

Jaké videoherní seriály aktuálně připravuje Netflix?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Streamovací gigant Netflix nám již dříve představil řadu seriálů inspirovaných videoherními světy a zdá se, že s touto strategií nehodlá přestat.

Jaké videoherní seriály pro nás chystá Netflix?

Netflix stále drží prvenství mezi streamovacími službami. Jednou z oblastí, ve které se Netflix vynikajícím způsobem prosazuje, jsou seriály inspirované populárními videoherními sériemi. Mezi ty, které si získaly oblibu a uznání, patří například Arcane, Cyberpunk: Edgerunners a Castlevania, a tento úspěch dává Netflixu důvod pokračovat v produkci dalších videoherních adaptací.

Onimusha

Mezi očekávané nové seriály na motivy videoher patří Onimusha. Tato japonská série survival akcí pochází od renomovaného herního studia Capcom. Příběh se odehrává v historickém Japonsku v období Sengoku s lehkým nádechem fantasy. Hlavním hrdinou je zkušený samuraj jménem Miyamoto Musashi, který je pověřen úkolem donést záhadný magický předmět. Jeho cesta však nabere neočekávaný směr, když potká ztracenou dívku, kterou se rozhodne chránit. Tato rozhodnutí ho zavádějí do událostí, které otestují jeho schopnosti a dovednosti. Seriál Onimusha můžeme očekávat na Netflixu již od 2. října.

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix

Ani francouzský Ubisoft nechce zůstat pozadu a na Netflix chce přidat svůj vlastní seriál s názvem Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix. Hlavní hrdinou je terorista Dolph Laserhawk, který při jedné akci těžce zraněn, zatčen policií a převezen do speciálního zařízení projektu Supermaxx. Tento projekt shromažďuje různé zločince, včetně Dolpha, a vysílá je na nebezpečné mise. Ti, kteří se pokusí vzepřít, mají jednoduchou volbu: buď budou plnit úkoly, nebo jim vybouchne hlava. (Samozřejmě, tato situace nám nepřipomíná Suicide Squad). Režie seriálu se ujal Adi Shankar, který již stál za úspěšným anime seriálem Castlevania.

Devil May Cry

Když se u vašich dveří objeví nečekaná návštěva z pekla, tak koho si zavoláte? Ano, správně! Slavná hack and slash série Devil May Cry se dočká své vlastní anime adaptace. Na jeho tvorbě se podílí studio Mir, které stojí za seriály jako Dota: Dragons Blood, The Legends of Kora nebo animovaným seriálem Guardians of the Galaxy. Režii si zase vezme Adi Shankar, což je již jeho třetí animovaný projekt pro tuto společnost. Zatím jsme se sice dočkali pouze prvních ukázek, ale vypadá to, že se seriál zaměří na mladého Danteho. V jaké době se přesně příběh bude odehrávat, zatím zůstává záhadou.

A jako blesk z čistého nebe přišla zpráva o novém seriálu s jednou z nejznámějších videoherních hrdinek. Tomb Raider: The Legend of Lara Croft je další animovaný seriál, který Netflix chystá. Zatím nemáme k dispozici mnoho informací o tomto seriálu, protože se nachází ještě v rané fázi. Avšak z teaseru lze vyčíst, že se bude zaměřovat na mladou Laru Croft, která má již za sebou nějaké dobrodružství. Příběh nás pravděpodobně zavede do Číny, a zdá se, že tvůrci čerpají inspiraci z poslední trilogie od studia Crystal Dynamics. Jsme zvědaví, jak tento seriál dopadne.

Co pro nás Netflix chystá dál?

Netflix se nyní zdá být na vzestupu a jasně ukazuje, že chce nabídnout zajímavé obsahy pro všechny typy diváků. Existuje mnoho herních sérií, které by mohly být úspěšně adaptovány do formy seriálu, ale konečný úspěch závisí na tvůrcích a jejich schopnosti převést herní světy do světa televizní zábavy. Zdá se, že nás čeká zajímavá doba plná adaptací videoher na obrazovku, a doufejme, že nás čekají skvělé zážitky.

Co říkáte na tyto nové seriály od Netflixu? Který z nich vás nejvíce zaujal? Napište nám svůj názor do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikly žádné novinky ze světa videoher.

Napsat komentář