Právě si prohlížíte Jedi Survivor odložen
Foto: ea.com // JEDI SURVIVOR

Jedi Survivor odložen

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Spoločnosť EA prostredníctvom siete Twitter oznámili odloženie hry. Hru si teda fanúšikovia budú môcť zahrať o viac ako mesiac neskôr, ako bol pôvodný dátum.

EA chce staviť na kvalitu

Hlavným vysvetlením spoločnosti je, že chce developerom dopriať čo najviac času na vytvorenie čo najkvalitnejšieho titulu. Respawn Entertainment je vynikajúce herné štúdio takže nepochybujeme, že tých šesť týždňoch odloženie využije na plný potenciál. Hra mala pôvodne prísť na trh 17. 3. 2023, ale jeho vydanie je teraz posunuté na 28. 4. 2023. Predpokladáme, že je to prvý a aj posledný odklad tejto hry.

EA taktiež nedávno zastavila vývoj hier pre mobilné verzie. Apex Mobile bolo pozastavené pretože „prebiehajúca skúsenosť nesplnila očakávania našich hráčov„. Battlefield Mobile bolo odložene v podstate z pôvodného dôvodu, ako Jedi Survivor. EA sa snaží splniť očakávania ich Battlefield komunity takže si dúfajme s mobilnou verziou dajú záležať viac, ako pri vydaní BF 2042.

Každopádne môžeme sa tešiť na Jedi Survivor na konci apríla/dubna. Hra vychádza na PC a na súčasnú generáciu konzol PlayStation a XBOX.

Tešíte sa na nové Star Wars? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu Superpařmeni.

Napsat komentář