Právě si prohlížíte Kam se vydáme v GTA 6?
Zdroj: gadgettendency.com

Kam se vydáme v GTA 6?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Není to ani týden, co studio Rockstar Games oznámilo, že probíhají práce na dalším díle oblíbené série. Za tu dobu jsme se dozvěděli, že se pátého dílu od spuštění prodeje v roce 2013 prodalo přes 160 milionů kopií, a to se 15. března chystá next-next-gen verze pro PlayStation 5 a Xbox Series.

Spekulace o GTA 6

Ze všech koutů herního světa se hrnou spekulace, kde by se GTA 6 mohlo odehrávat. Například redakce PC Gameru popustila uzdu fantazii a vymyslela následující scénáře: Seattle kolem roku 1962 před světovou výstavou 21. století, oblast Velkých jezer na konci 80. let s možným navázáním na příběh z Vice City, kompletní Florida kolem roku 2016.

Mohli bychom se opět vydat do Vice City, ale 30 let poté a klidně se vydat do Disney Landu. Spekulace hovoří také o únosu raketoplánu v Kennedyho vesmírném středisku nebo kopii Las Vegas v současnosti s pořádným kusem pouště. Další představy redaktorů šly mimo USA a zahrnovaly dokonce Peking nebo samotný vesmír, ale tam sami trefně poznamenali, že to už se spíš srazí Měsíc se Zemí.

Velkým spekulacím se věnoval před rokem například YouTube kanál Marlon XGamer.

Na to, zda se GTA 6 vrátí do už známých míst nebo se vydá někam úplně jinam, si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Já osobně bych si dokázal představit cestování mezi více městy napříč USA, ale třeba nás Rockstar překvapí a celý díl se přesune více na jih a staneme se členy mexického drogového kartelu nebo v Riu budeme po favelách unášet turisty. Veškeré novinky budeme pro vás nadále sledovat.

GTA V tu s námi bude v září 9 let, kdy jste si ho poprvé zahráli vy? A kam byste se chtěli vydat v GTA 6?

Napsat komentář