Právě si prohlížíte Kena: Bridge of Spirit oslavuje výročí ve velkém stylu
Foto: emberlab.com // KENA

Kena: Bridge of Spirit oslavuje výročí ve velkém stylu

Jedna z najviac populárnych animovaných hier za posledný rok je jednoznačne Kena: Bridge of Spirit. Hra je ikonická okrem úžasnej hernej atmosféry taktiež aj ultimátne ťažkou najvyššou obťažnosťou, ktorá dala zabrať nie jednému skúsenému hráčovi. 

Kena oslavuje novou aktualizáciou

Aktualizácia je zameraná prevažne na pripomenutie si existencie hry a taktiež pridáva niekoľko nových vecí. Môžeme hneď na úvod spomenúť hneď niekoľko nových kozmetických úprav. Hlavná postava ako aj niektoré NPC dostanú nové variácie oblekov. Pre hráčov, ktorí si zakúpili Deluxe verziu hry čaká  jeden kozmetický oblek navyše.

Taktiež sa hráči môžu tešiť na nový herný mód, ktorý bude niečo ako časový trial. Hráč bude musieť dokončil úlohy za určitú dobu a popri tom plniť aj bonusové úlohy, ktoré mu prinesú extra odmenu. Hra taktiež prinesie aj New Game plus mód takže si fanúšikovia budú môcť zahrať hru ešte raz pravdepodobne na vyššej obťažnosti. V tomto móde samozrejme môžete využiť všetky ability, ktoré ste si odomkli pri prvom priechode hrou a stretnete aj nových nepriateľov takže odpočúvam sa na nich poctivo pripraviť!

Aktualizácia vychádza v tomto týždni, konkrétne 27.9.

Tešíte sa na nový obsah hry? Zahráte si hru ešte raz alebo ešte len rozmýšľate nad kúpou?

Napsat komentář