Právě si prohlížíte Kerbal Space Program 2 si brzy vyzkoušíme
Foto: kerbalspaceprogram.com

Kerbal Space Program 2 si brzy vyzkoušíme

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Kerbal Space Program byla zajímavá hříčka, která přišla na naše počítače v roce 2015. Pokračování však na sebe nenechalo dlouho čekat, jelikož začátkem příštího roku si ji budeme moci vyzkoušet. Ale má to jeden malinký háček.

Kerbal Space Program 2 již v příštím roce

Kerbal Space Program je indie simulátor, kde se stáváme velitelem vesmírného programu. To zahrnuje stavění raket, vesmírných stanic a zkoumání širokého vesmíru. Hra zaujala jak komplexností stavění raketoplánů, tak i svým humorem skrze malé „kerbali“. A není divu, že po pár letech se dočkáme přímého pokračování této zábavné simulace. Ale co pro nás pokračování chystá?

Co by mělo nabídnout pokračování?

V pokračování bychom se měli dočkat ještě komplexnějšího systému stavby raketoplánu, který nabídne mnohem více součástek. Zároveň by Kerbal Space Program 2 měl být mnohem přístupnější pro nováčky série, kteří měli s jedničkou menší problémy. Samozřejmostí je také vylepšená grafická stránka a fyzikální model, který by měl být ještě více propracovanější.

Hlavní novinkou a největším lákadlem pokračování je možnost stavět vesmírné základny na nových planetách, které objevíme. Po této možnosti fanoušci hodně toužily a tahle změna dodává objevování nekonečného vesmíru nový rozměr a smysl. Což je dobrá zpráva pro vesmírné objevitele.

Datum vydání

O přesném datumu vydání jsem neměli zatím žádné informace, tedy až do nedávná. Studio Intercept Games vydalo prohlášení, že hru si budeme moct vyzkoušet již 24. února následujícího roku. Ale má to jeden malinkatý háček. Jedná se pouze o předběžný přístup pro PC hráče na Steamu, aby se hra pořádně doladila společně s hráči. Za nás je to celkem rozumný krok, jelikož tím se odstraní většinové nedostatky, které by mohli nastat při plném spuštěný. Zvláště u těchto simulátorů, kde jsou drobné detaily často kritizovány.

Souhlasíte s tímto krokem od vývojářů? Dejte nám vědět váš názor. Přidejte se také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář