Právě si prohlížíte Klasické RPG hry Elder Scrolls zdarma na Steamu
Image: elderscrolls.bethesda.net // STEAM

Klasické RPG hry Elder Scrolls zdarma na Steamu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Herní studio Bethesda pomalu opouští od svého launcheru, tudíž se začaly na platformě Steam objevovat některé starší Elder Scrolls kusy zdarma ke stažení.

Bethesda – Staré Elder Scrolls hry zdarma na Steamu

Jak společnost Bethesda upouští od svého launcheru, hry se vracejí do obchodu herní platformy Steam. Fanoušci starých old school RPG si tak mohou přijít na své. Mezi přidané tituly, které jsou zdarma ke stažení, patří The Elder Scrolls: Arena a The Elder Scrolls II: Daggerfall

Kromě těchto dvou starších RPG her také Bethesda přidala starší klasiky The Elder Scrolls Adventures: Redguard a An Elder Scrolls Legend: Battlespire s cenovkou 5,99 EUR. Datum vydání na Steamu ukazuje, že hry byly potají přidány včera 26. dubna.

Pokud jste také fanoušci karetních her, můžete si mimo jiné skrze Steam stáhnout The Elder Scrolls: Legends. Na své si přijdou i zájemci o starší „střílečky“, jelikož Wolfenstein: Enemy Territory je také zdarma ke stažení.

Pokud vás žádná z old school titulů nepotěšila, můžete se alespoň podívat na oficiální Announcement Teaser pro The Elder Scrolls VI. Těšíte se? 

Napsat komentář