Právě si prohlížíte Kolik si ukousne Redfall z vašeho disku?
Foto: bethesda.net // Redfall

Kolik si ukousne Redfall z vašeho disku?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Redfall, upírská kooperativní střílečka z pohledu první osoby, je jednou z nejočekávanějších videoherních novinek tohoto roku. Hru lze v současné době již předinstalovat, kolik si ale ukousne z vašeho disku?

Kolik zabere Redfall místa na disku?

Za méně než týden se dočkáme dlouho očekávané upírské akce Redfall. Vývojáři z Arkane nyní umožnili hráčům předinstalovat hru, což odhalilo velikost souborů pro jednotlivé platformy. To poskytuje důležité informace pro hráče, kteří si již teď chtějí připravit dostatečný úložný prostor pro instalaci hry.

Na konzolích Xbox Series X/S budou soubory o velikosti 86,5 GB resp. 40,38 GB a na PC pak 103,19 GB. Je důležité mít na paměti, že tyto velikosti souborů se mohou v různých regionech lišit a nezahrnují případné aktualizace (Day One Patch), které budou k dispozici v den vydání.

I když velikosti souborů nejsou tak obrovské jako u jiných velkých her, Redfall si přesto vyžádá významné množství úložného prostoru na všech platformách. Zejména u PC bude třeba mít k dispozici dostatek volného místa.

Redfall vychází již 2. května na PC a konzole Xbox Series X/S. Hra bude v den vydání také součástí předplatného Xbox Game Pass.

Těšíte se? Máte rádi hry s upírskou tématikou? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář