Právě si prohlížíte Komplet série Bioshock zdarma na Epic Games Store
Foto: bioshockinfinite.com // EPIC GAMES STORE

Komplet série Bioshock zdarma na Epic Games Store

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Epic Games Store opět pokračuje v rozdávání her zdarma v rámci Mystery Game. Nyní si hráči mohou na platformě zdarma přidat do knihovny komplet remasterovanou sérii Bioshock.

Bioshock na Epic Games Store zdarma

Před týdnem jsme vás informovali o tom, že Epic v rámci své akce Mystery Game bude každý týden rozdávat hry zdarma. V minulém týdnu si pro nás přichystal cenami ověnčenou „střílečku“ Borderlands 3.

Nyní se Epic také předvedl, když odemknul ze svého trezoru komplet remasterovanou edici Bioshock: The Collection. Celý balíček obsahuje ve vylepšené podobě všechny tři díly. Pro fanoušky série je k dispozici také veškerý dodatečný obsah.

Epic Games Store ve svém včerejším příspěvku na Twitteru prohlásil:

„Je čas vrátit se do měst Rapture & Columbia a zažít oceňovanou sérii bioshock v plném rozsahu.“

Nezapomínejte také, že na Epicu probíhá do začátku června slevová akce Mega Sales 2022, kde naleznete mnoho herních titulů s příjemnou slevou. Rozdávání her zdarma je tak zajímavý bonus. Další zajímavou hru zdarma oznámí Epic opět za týden.

Máte rádi sérii Bioshock? Jaký je váš nejoblíbenější díl? Koupili jste si během slevové akce Epic Mega Sale nějakou hru? Podělte se s námi do komentářů.

Napsat komentář