Právě si prohlížíte Konzolová verze Cities: Skylines II se odkládá na příští rok
Foto: paradoxinteractive.com // Cities: Skylines II

Konzolová verze Cities: Skylines II se odkládá na příští rok

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Vývojáři z Colossal Order společně s vydavatelskou společností Paradox Interactive nedávno informovali veřejnost o odkladu plánovaného vydání hry Cities: Skylines II.

Odklad konzolové verze Cities: Skylines II

Očekávaná hra Cities: Skylines II měla být původně uvedena na trh 24. října pro všechny dostupné platformy, včetně PC. Nicméně vývojáři nedávno ve svém oficiálním příspěvku na platformě X (dříve Twitter)  informovali veřejnost, že termín vydání pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X se nevyhnutelně posunuje na nadcházející jaro 2024. Pro všechny nadšence, kteří hru netrpělivě čekají na PC, zde plánované datum vydání zůstává neměnné.

Hlavním důvodem pro tento odklad je odhodlání vývojářského týmu dosáhnout vysokých kvalitativních standardů pro konzolovou verzi.

„Abychom splnili očekávanou kvalitu pro konzolové verze, potřebujeme trochu více času. Naším hlavním cílem je nabídnout hráčům co nejlepší herní zážitek, a proto upravujeme plánované datum vydání pro Xbox a PS5 na jaro 2024.“

V dalším oficiálním prohlášení, které bylo distribuováno prostřednictvím e-mailu, společnosti Colossal Order a Paradox Interactive podtrhly svůj závazek k dosažení srovnatelné kvality a výkonu napříč všemi herními platformami.

Těšíte se na Cities: Skylines II? Máte rádi hry od Paradox Interactive? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář