Právě si prohlížíte Které hry opustí PlayStation Plus v prosinci?
Foto: canva.com

Které hry opustí PlayStation Plus v prosinci?

V prosinci opustí populární službu PlayStation Plus Extra a Premium několik her, mezi kterými nalezneme jak herní klasiky, tak méně známé tituly.

Hry, které opustí PlayStation Plus v prosinci

Sony pravidelně aktualizuje svůj katalog her dostupných prostřednictvím služeb PS Plus Extra a Premium, přičemž každý měsíc přidává nové tituly, ale zároveň odstraňuje některé stávající hry. V prosinci 2023 se chystá odstranění celkem 11 her z katalogu PS Plus Extra, což se uskuteční 19. prosince.

Mezi hrami, které budou odstraněny, jsou například Caladrius Blaze, Damascus Gear: Operation Tokyo HD Edition, El Hijo: A Wild West Tale, Foreclosed, Friday the 13th: The Game, Legends of Ethernal, Middle-Earth: Shadow of Mordor, Middle-Earth: Shadow of War, The Escapists 2, Yakuza 6: The Song of Life a Yakuza: Like a Dragon. Některé z těchto her, jako jsou tituly ze série Yakuza a Middle-Earth, jsou mezi hráči dobře známé a oblíbené.

Pro fanoušky těchto her to znamená, že mají omezený čas na to, aby si je zahráli prostřednictvím svého předplatného PS Plus Extra nebo Premium, než budou tyto hry odstraněny z katalogu. Hráči tak mají poslední možnost si hry zahrát, než si je poté budou muset samostatně koupit.

Hráli jste nějakou z výše zmíněných her? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář