Právě si prohlížíte Která hra momentálně převládá na PS VR2?
Foto: playstation.com // PS VR2

Která hra momentálně převládá na PS VR2?

Nová generácia virtuálnej reality PS VR2 je vonku a už máme menšie štatistiky o najhranejšom titule. Pôvodne som si osobne myslel, že nim bude nová hra, ale opak je pravdou.

PS VR2 – Návrat k 2 roky starej hre?

Prekvapujúcim faktorom je návrat hráčov k starším hrám aby si ich zahrali vo PS VR2 svete. Momentálne najobľúbenejšou hrou na virtuálnej realite je Resident Evil Village. Hráči pravdepodobne si chceli zopakovať zážitok z RE7 VR. Na rozdiel od siedmeho dielu Resident Evil Village poskytuje pre VR hráčov aj krátky tutoriál k vysvetleniu základných funkcií virtuálnej reality v hre. Možno jedným z hlavných dôvodov, prečo hráči hrajú Village aj vo VR je Lady Dimitrescu a jej tri dcéry.

Samozrejme hra okrem toho prináša viac  akčný zážitok z hrania, ale podľa môjho názoru RE7 bola lepšia hra na VR. Dôvodom je viac hororových scén, ale je to len môj subjektívny názor. Nezabudnime taktiež spomenúť asi jednu z najviac očakávaných hier k PlayStation VR2 a tou je Horizon Call of the Mountain. Nevýhoda hry a možno dovod, prečo nie je momentálne top hra je jej cena. Hra stojí plnú cenu klasickej AAA hry čo mohlo trochu domotivovať fanúšikov k jej okamžitej kúpe.

Plánujete si zaobstarať PS VR2? Aký je váš názor na virtuálnu realitu? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář