Právě si prohlížíte Kapka naděje pro fanoušky Bloodborne
Foto: gamingleaksandrumours.com

Kapka naděje pro fanoušky Bloodborne

Na základe posledných dní môžeme my fanúšikovia hry Bloodborne dúfať, že sa na nás nezabudlo. PlayStation konferencia sa blíži a pravdepodobne na nej budú ukázane nové zábery hry God of War Ragnarok. Oči Bloodborne fanúšikov však padli na niečo úplne iné. V posledný augustový deň je naplánovaná údržba hry Bloodborne. Nebude sa pravdepodobne dať hrať hru ani prostredníctvom off-line módu.

Bloodborne 2 alebo Remastered ?

Prečo by Sony robilo údržbu hry z roku 2015? Má hra nejaký problém alebo je to len nenápadné prilákanie pozornosti na možný PS5 a PC upgrade alebo nebodaj oznámenie Bloodborne 2?? Momentálne môžeme len špekulovať ale pri tom, čo Sony za poslednú dobu predvádza (remake a remaster verzie takmer na všetko) môžeme len dúfať, že Bloodborne sa reálne dočká veľmi zaslúženého remasteru alebo aspoň minimálne FPS patchu pre PS5/PC.

Chcem aby si PC hráči zahrali túto úžasnú hru. Nie veľmi reálna, ale stále možný variant je oznámenie taktiež zaslúženého pokračovania hry. Uplne ideálny variant by bola oznámenie remasteru jednotky pre PS5/PC a teaser pre dvojku, ale to už je fatamorgána mňa ako veľkého Bloodborne fanúšika. Reálne to môže byť len zhoda náhod a nič sa okolo Bloodborne nechystá a bude pochovaný v Sony hrobe rovnako ako Days Gone a naše nádeje budú doslova preč. Môžeme len čakať na Sony konferenciu a dúfať v to najlepšie.

Čo si myslíte vy? Privítali by ste Bloodborne Remastered alebo pokračovanie?

Napsat komentář