Právě si prohlížíte Last Train Home je venku! Na co si musíte dát pozor?
Foto: lasttrainhome.thqnordic.com // Last Train Home

Last Train Home je venku! Na co si musíte dát pozor?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Včera vyšla očekávaná česká strategie Last Train Home, která nás vezme na zajímavý historický výlet. Ale co vše nás v ní čeká?

Last Train Home je venku! Na co si musíte dát pozor?

Last Train Home, vyvinutý brněnským studiem Ashborne Games, osvětluje méně známou kapitolu české historie. Hra byla vydána včera, 28. listopadu 2023, a nabízí hráčům možnost prozkoumat strasti a slasti československých legionářů v Rusku v období po první světové válce.

Na co si dát pozor?

Pokud jste ještě neměli příležitost vyzkoušet Last Train Home v demoverzi, je několik aspektů hry, na které byste měli být připraveni. Hra klade velký důraz na správu zásob, od surovin, peněz, nábojů, až po potraviny. Tyto zdroje využíváte nejen pro upgrade a provoz vlaku a vagónů, ale také pro obchodování. Efektivní správa zásob je klíčová, zvláště na vyšších obtížnostech, kde se zásoby rychle vyčerpávají.

Dalším důležitým prvkem hry jsou legionáři, které ovládáte. Každý z nich má unikátní atributy a schopnosti, které lze využít jak v boji, tak v rámci různých náhodných událostí. Tyto události mohou přinést dodatečné zásoby nebo odemknout zajímavé dialogy. Vzhledem k různorodým osobnostem a názorům jednotlivých legionářů je však třeba pečlivě zvažovat, koho zařadíte do své čety.

Třetím klíčovým aspektem jsou mise, kde vedete svou četu do boje. Můžete se rozhodnout pro přímý útok na nepřátele nebo je vyřadit potichu. Během těchto misí lze také získat nové členy pro vaši legii, které můžete využít buď v týmu nebo jako posily na další mise. Celkově hra nabízí bohaté strategické možnosti a vyžaduje pečlivé plánování a rozhodování.

Kde se dá hra pořídit?

Pokud vás hra Last Train Home zaujala a přemýšlíte o její koupi, máte nyní skvělou příležitost. Do 5. prosince je hra dostupná na Steamu za zvýhodněnou cenu 34 EUR. Pro ty, kteří preferují fyzické kopie her, je možné hru zakoupit i v některých kamenných obchodech. Avšak je třeba jednat rychle, jelikož množství fyzických kopií může být omezené. Tento titul od brněnského studia Ashborne Games nabízí unikátní herní zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Co zatím říkáte na Last Train Home? Pořídili jste si digitální nebo krabicovou verzi? Napište nám to do komentářů nebo se zastavte na náš Discord. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikly žádné novinky ze světa her.

Napsat komentář